close

آخرین اخبار از تحریم های آمریکا علیه ایران


اجاره ساعتی انواع خودروهای لوکس بدون ضامن


اجاره ویلای ارزان فقط با 50 تومن


اجاره ویلا

طراحی سایت تهران یا اراک کاملا حرفه ای

طراحی سایت تهران یا اراک کاملا حرفه ای

طراحی سایت تهران یا اراک کاملا حرفه ای

توضیح متد های تعیین قیمت آموزش تعمیرات کامپیوتر تضمینی

شناخت روش های اعلام قیمت آموزش تعمیرات لپ تاپ براحتی


موسسه پارسه دوره های آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیرات کامپیوتر را با بهترین کیفیت برگزار می کند.

مقاله های آموزشی جهت یادگیری بیشتر
لپ تاپ چیست ؟
رایانه کیفی یا لپ‌ تاپ (به انگلیسی: لپ تاپ)، کوچک و تقریباً سبک گفته می‌شود. وزن آن معمولاً بین ۱ تا ۷ کیلو است که به‌اندازه و مواد مصرف شده در ساخت آن بستگی دارد. این رایانه کوچک‌تر از رایانه‌های رومیزی است و می‌تواند با یک باتری کارکند و یا از یک آداپتور AC/DC خارجی تغذیه شود. بسیاری از آن‌ها چند سلول ۳ ولت دارند که در اجرای عملکرد ساعت و دیگر فرآیندها در هنگام قطع برق مفید است. لپ‌تاپ‌ها به طور کلی دارای همان اجزایی هستند که در یک رایانه رومیزی وجود دارد ولی با این تفاوت که تا جای ممکن از وزن و اندازه آنها کاسته شده‌است. لپ‌تاپ‌ها دارای صفحه نمایش بلور مایع هستند و چند طرح حافظه درآن‌ها برای RAM در نظر گرفته شده‌است. لپ‌تاپ‌ها دارای یک صفحه کلید سرخود هستند و یک ماوس نیز روی صفحه زیرین آنها وجود دارد ولی می‌توان صفحه‌کلید و ماوس خارجی و جداگانه نیز به آنها متصل کرد. لپ تاپ ها در انواع مختلف ساخته شده اند. و خریداد با توجه به کاری که با لپ تاپ می خواهد انجام بدهد آن ها را خریداری می کند.

موسسه پارسه دوره های آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیرات کامپیوتر را با بهترین کیفیت برگزار می کند.
عمر مفید لپ‌ تاپ چقدر است؟

تصور كنید‌، برای انجام امور روزمره‌، تكمیل فرم استخدام از طریق اینترنت، تهیه یك گزارش مهم، یا چك كردن صورتحساب بانكی خود زمان كوتاهی فرصت دارید و ناگهان لپ‌تاپ شما روشن نمی‌شود. چه می‌كنید؟

از هر روش ممكن برای به كار انداختن آن استفاده می‌كنید؟ دست به دامن دوستان و آشنایان كه تخصصی در این زمینه دارند می‌شوید ؟یا با مشت و لگد به جان لپ‌تاپ بیچاره می‌افتید؟ شاید هم فكر كنید لپ‌تاپ شما عمر خود را كرده و باید به فكر تهیه یك لپ‌تاپ جدید باشید. این تصمیم وقتی لپ‌تاپ شما بیش از دو سه سال رفیق گرمابه و گلستانتان باشد و دست بر قضا گارانتی آن هم تمام شده باشد، یا اینكه اصلا گارانتی نداشته باشد حالت جدی‌تری به خود می‌گیرد. زیرا در این صورت باید هزینه تعمیر لپ‌تاپ و تامین قطعه را از جیب مبارك بدهید.

اینجا است كه برای دلداری دادن به خود هم فكر كنید، به هرحال هر كالایی طول عمری دارد و باید قدیمی‌ها یك روز جایشان را به تازه واردها دهند.

اكثر كاربران لپ‌تاپ تصور می‌كنند‌، تا هر زمانی لپ‌تاپشان از عهده انجام وظایف خود برآید می‌توان بر آنها برای انجام امور مختلف تكیه كرد. اما این تصوری اشتباه است و لپ‌تاپ‌ها ممكن است زمانی كه بیشتر از هر زمان دیگر به وجودشان نیاز دارید‌، دست شما را در پوست گردو بگذارند. پس بهتر است قبل از اینكه درگیر دردسرهای تعمیر دستگاه و بازیابی اطلاعات و تامین قطعه و ... شوید به فكر چاره باشید.
موسسه پارسه دوره های آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیرات کامپیوتر را با بهترین کیفیت برگزار می کند.
كارشناسان و فعالان بازار معتقدند طول عمر یك دستگاه تحت تاثیر عوامل مختلفی چون، نحوه استفاده، ورود تكنولوژی‌های نوین و مدل‌های مبتنی بر تكنولوژی‌های جدید و عوامل دیگری از این دست متفاوت است. ولی به طور میانگین عمر مفید یك لپ‌تاپ دو تا سه سال تخمین زده شده است. البته لپ‌تاپ‌های برخی از برندها مانند اپل طول عمر بیشتری نسبت به برندهایی نظیر لنوو، اچ پی، دل و... دارند.

البته این نكته را در نظر داشته باشید كه شركت‌های عرضه كننده هر كدام بنا بر حساسیتی كه روی برندی كه عرضه می‌كنند دارند طول عمر لپ‌تاپ‌هایشان را بالاتر از سایر برندها اعلام می‌كنند.ولی اكثر كارشناسان طول عمر لپ‌تاپ را دو تا سه سال تخمین زده‌اند و می‌گویند ممكن است خرابی یك قطعه در نگاه اول به معنی پایان یافتن عمر یك لپ‌تاپ نباشد. ولی عدم یافتن قطعه در بازار‌، به دلیل عرضه مدل‌های جدید كه بر تكنولوژی‌های نوین مبتنی هستند خط قرمزی روی ادامه حیات لپ‌تاپ می‌كشند.

برخی از فعالان بازار نیز معتقدند لپ‌تاپ‌های برخی از برندها كه مدت گارانتی آنها از طرف شركت‌های عرضه‌كننده تنها یك‌سال است، عمر مفید كمتری نسبت به سایر برندها كه از خدمات پس از فروش سه ساله بهره‌مندند دارند. به عنوان مثال یكی از فعالان بازار ادعا می‌كند برخی از لپ‌تاپ‌های لنوو،اچ پی و دل عمر مفیدی در حد یك سال دارند كه البته عرضه كنندگان این لپ‌تاپ‌ها نسبت به این موضوع واكنش نشان می‌دهند.

خطراتی كه جان لپ‌تاپ را تهدید می‌كنند

بر اساس اعلام كلانتری، یكی از فعالان بازار كه دستی بر كار تعمیر لپ‌تاپ نیز دارد، مهم‌ترین قطعه‌ای كه بر افزایش یا كاهش طول عمر لپ‌تاپ تاثیر می‌گذارد باتری لپ‌تاپ است و معمولا بیشتر لپ‌تاپ‌هایی كه دچار این مشكل می‌شوند باید نسبت به خرید باتری جدید اقدام كنند كه هزینه خرید باتری بین 50 تا 200 هزار تومان است. حال تصور كنید باتری لپ‌تاپ مذكور در بازار موجود نباشد. این به معنی این است كه لپ‌تاپ شما تبدیل به pc شده است و عمر آن به عنوان یك رایانه همراه به پایان رسیده است.

محسن بهنامی ‌یكی از فعالان بازار نیز با اشاره به این نكته كه آسیب باتری و آداپتور لپ‌تاپ مهم‌ترین مشكلی است كه كاربران لپ‌تاپ با آن مواجه می‌شوند گفت: گاه نیز كارت گرافیك دستگاه دچار مشكل می‌شود كه تعویض كارت گرافیك هزینه‌ای حدود 100تا 150 هزار تومان روی دست كاربر می‌گذارد. به گفته وی البته برخی از تعمیركاران برای كاهش هزینه كارت گرافیك آسیب دیده را مجددا تعمیر می‌كنند و از آن استفاده می‌كنند كه تعمیر كارت گرافیك هزینه‌ای حدود 70 تا 80 هزار تومان دارد .ولی پس از مدتی این قطعه مجددا دچار ایراد می‌شود و بهتر است از اول برای خرید كارت گرافیك اقدام شود. به گفته وی آسیب پردازنده و مادربورد هم ایراد دیگری است كه سلامت لپ‌تاپ‌ها را تهدید می‌كند كه در صورت آسیب‌دیدگی این قطعه باید حدود 300 تا 400 هزار تومان هزینه شود.
موسسه پارسه دوره های آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیرات کامپیوتر را با بهترین کیفیت برگزار می کند.

جهت توضیح http://www.parseh.asia بروید


برچسب ها : آموزش تعمیرات , لپ تاپ , کامپیوتر , تلویزیون سری M سامسونگ
+ نوشته شده در جمعه 16 شهريور 1397ساعت 16:59 توسط خلیل | تعداد بازدید : 20

آشنایی بزرگ کردن حجم دستگاه با روغن خراطین با ضمانت

افزایشسایز آلت تناسلی,افزایش قطر آلت تناسلی"افزایش سایز آلت تناسلی به مجموعه فرایند و روش هایی گفته میشود که در جهت افزایش قطر, طول و نعوظ بر روی آلت تناسلی مردان انجام میشود" این تعریفی است که در صورت مراجعه به یک پزشک یا با یک جستجوی ساده در اینترنت با آن مواجه خواهید شد.اما به طور کلی روش های انجام این تغییر مهم در آلت مردان به چه صورت است؟ مزایا و یا معایب روش های افزایش طول آلت تناسلی چیست؟ آیا روش های درمانی سنتی و گیاهی در انجام افزایش سایز آلت مردانه تاثیر گذار است یا خیر؟ و...

برای دریافت به پیج https://mentoshop.ir/kharatin ورود نمایید .

پاسخ همه این پرسشها و سوالات دیگر در زمینه افزایش سایز آلت را در ادامه مقاله مشاهده خواهید کرد که به صورت مقاله ای کامل توسط تیم محتوای منتوشاپ در اختیاز شما قرار گرفته است.

بزرگ کردن آلت تناسلی یکی از دغدغه های اصلی و مهم مردان از گذشته تا به امروز بوده است.سایز آلت تناسلی در اکثر افراد بیش از آ«که یک مشکل فیزیکی باشد بیشتر به یک مشکلی روحی روانی تبدیل شده است.به نحوی که نزدیک به 25 درصد آقایان گمان میکنند که سایز آلت آنها کوچک است و در اصطلاح در دسته بندی افرادی که با مشکل Micropenis دسته و پنجه نرم میکنند قرار دارند.

در این میان جامعه پزشکی و متخصصان اورولوژی با توجه به تحقیقات و بررسی نیاز های مرد و زن برای رسیدن به ارگاسم در یک رابطه سالم, استانداردی را برای اندازه طول آلت تناسلی مردانه در نظر گرفته اند.بر اساس این استاندارد طول آلت تناسلی مردان در حالت عادی(خوابیده) باید حداقل 8 و حداکثر 10 سانتیمتر باشد و در حالت نعوظ (تحریک) نیز باید حداقل اندازه 12 سانتیمتر و حداکثر اندازه 15.5 سانتیمتر باشد.

اختلال میکروپنیس (Micropenis)

چنانچه در یک فرد اندازه آلت تناسلی در حالت نعوظ (تحریک) کمتر از 7 سانتی متر باشد و همچنین در حالت عادی (خوابیده) کمتر از 4 سانتیمتر باشد, این فرد دارای اختلال میکروپنیس (Micropenis) یا همان کوچکی آلت رنج میبرند.

باور های غلط در مورد سایز آلت تناسلی

باور های غلط بسیاری در زمینه سایز آلت تناسلی مردان وجود دارد.بسیاری افراد گمان میکنند که توانایی به ارگاسم رساندن همسر خود را ندارند.هرچند که سایز آلت تناسلی این افراد کمتر از سایز استاندارد نبوده و در محدوده استاندارد (بالاتر 12 سانتیمتر) میباشد.تصور اشتباه دیگری که در این مورد وجود دارد این است که برخی از مردان گمان میکنند که بزرگ بودن آلت تناسلی مرد باعث افزایش لذت و ارگاسم بهتر زنان میشود.در صورتی که یک آلت تناسلی در محدوه سایز استاندارد هم میتواند لحظات خوش و ارگاسم لذت بخشی را برای یک زن رقم بزند.این تصورات اشتباه بیشتر از فیلم های پورنوگرافی به وجود آمده است.دقت کنید که استاندارد های زندگی واقعی و روابط رناشویی با فیلم های پورنوگرافی کاملا مغایرت دارد.

روش های افرایش طول آلت تناسلی, واقعیت یا شایعه؟

افزایش طول آلت تناسلی,افزایش سایز آلت

روش های متنوعی برای افزایش طول آلت تناسلی یک مرد وجود دارد.از جمله این روشها میتوان به عمل جراحی,تزریق ژل و مصرف دارو و ... میباشد.دقت کنید که همه این روشها باید با تاییدیه و تحت نظر پزشک متخصص اورولوژی انجام شود.

نکته دیگری که باید در نظر داشته باشید این است که انجام هیچکدام از این عمل ها و روشها خالی از عارضه نبوده و چه بسا باعث مشکلات جدی تری از قبل عمل برای شما شود.این روزها چنانچه شما قصد افزایش طول یا قطر آلت تناسلی خود را داشته باشید و یا اینکه چنین کاری فکر هم نکرده باشید, باز هم با تبلیغات ماهواره ای و اینترنتی فراوانی که به دروغ به دنبال افزایش درآمد خود هستند روبرو خواهید شد.

محصولات و داروهای معرفی شده در این تبلیغات که با ظاهری فریبنده و اغوا کننده ساخته میشود به هیچ عنوان منبع پزشکی معتبری نداشته و مورد تایید مراکز بهداشت و سلامت نبوده و چه بسا باعث ایجاد عوارض خطرناکی برای شما شود.پس در صورتی که قصد ایجاد این تغییر در خود را دارید و یا اینکه در دسته بندی افراد Micropenis قرار دارید حتما به یک پزشک اورولوژی مراجعه نمایید و تحت نظر یک متخصص به درمان خود بپردازید.در ادامه به معرفی روش های شناخته شده ای که برای افزایش طول آلت تناسلی یا افزایش قطر آلت تناسلی وجود دارد خواهیم پرداخت.

دارو درمانی یکی از روشهای افزایش طول آلت تناسلی

این روش بیشتر برای افرادی کاربرد دارد که تا قبل سن بلوغ ( 14 سالگی) به مشکل کوچک بودن سایز آلت تناسلی خود پی ببرند.این روش کاملا باید بسته به نظر دکتر انجام شود و در تمامی مراحل نیز بیمار بید تحت نظر دکتر باشد.برای متوجه شدن این موضوع که آیا کوکدک شما دچار مشکل کوچکی آلت تناسلی هست یا نه میتوانید از جدول زیر استفاده نمایید.این جدول اندازه های آلت تناسلی استاندارد در هر سنی را نشان میدهد که با استفاده از آن میتوانید مطمئن شوید که فرزند شما آیا دچار مشکل Micropenis یا همان کوچکی آلت تناسلی هست یا نه.

افزایش سایز آلت,افزایش طول آلت

تکنیک های جراحی برای افزایش طول آلت تناسلی

جراحی یکی از روش های افزایش طول یا قطر آلت تناسلی میباشد.این روش با توجه به حساسیت نوع عمل و همچنین عوارض احتمالی بعد از آن, معمولا خیلی طرفدار ندارد.یکی از موارد شایع در میان افرادی که به جراحی نیاز دارند آلت مخفی یا اصطلاحا آلت دفن شده میباشد.این مورد معمولا برای کودکان و بزرگسالانی که دچار چاقی هستند اتفاق افتاده که در آن آلت تناسلی در زیر چربی ناحیه عانه قرار میگیرد.این مشکل با افرادی که دچار مورد کوچکی آلت هستند متفاوت است و معمولا با انجام یک عمل حل خواهد شد.البته در بعضی از موارد با کاهش وزن فرد مشکل نیز حل شده است.البته همه افرادی که این مشکل را دارند دچار اضافه وزن نبوده و تنها در ناحیه عانه دارای چربی اضافه بوده و باعث مخفی شدن 2 تا 3 سانتی متر از آلت میشود.

افراد دیگری هستند که دچار مشکل کوچکی آلت ( Micropenis ) بوده و باید عمل متفاوت و سخت تری روی آنها انجام شود.در این عمل معمولا اندازه ای بین 3 تا 5 سانتیمتر به سایز آلت شما اضافه میشود.در این عمل برش یه شکل حرف Z انگلیسی در قسمت بالای آلت تناسلی بیمار ایجاد کرده و بافت چربی موجود در ناحیه عانه را تخلیه کرده و دکتر به قاعدۀ آلت تناسلی در داخل شکم دسترسی پیدا می کند. آلت تناسلی توسط دو رباط به استخوان عانه می چسبد. با بریدن این دو رباط، آلت تناسلی آزاد می شود.در محلی که رباط ها بریده شده است قطعه ای از جنس سیلیکون قرار میگیرد که بعد از عمل عوارض چسبندگی ایجاد نشود.به این صورت بین 3 تا 5 سانتی متر به آلت تناسلی فرد اضافه میشود.

افزایش حجم آلت تناسلی با استفاده از عمل جراحی و تزریق

برخی افراد هستند که آلت تناسلی آنها از لحاظ حجمی و قطر نیز دچار نقص بوده و دارای حجم و قطر کمی است.این افراد نیز میتوانند با عمل جراحی مشکل خود را حل نمایند.برای افزایش حجم آلت تناسلی روشهای مختلفی وجود دارد.در یکی از این روش ها یک فلاپ (تکه ای از پوست که توسط پایه اش هنوز به بدن متصل است) به شکل بیضی از پوست را جدا کرده و آن را زیر آلت تناسلی به دور آلت پیچیده میشود و باعث افزایش حجم آلت میشود.یکی دیگر از روش هایی که برای افزایش حجم آلت تناسلی استفاده میشود, تزریق مواد حجم دهنده در زیر پوست آلت تناسلی میباشد.این مواد از جنس سیلیکون بوده و باعث افزایش قطر آلت میشود.

در انتهای این مقاله باز هم متذکر میشویم که انجام هیچ کدام از این روش ها خالی از عارضه نبوده و میتواند مشکلاتی جدی تر از قبل برای شما ایجاد کند.نکته دیگری که باید آن را در نظر گرفت این است در صورتی که قصد انجام هر کدام از این روشها را داشتید این کار را به یک پزشک متخصص اورولوژی واگذار نمایید و قبل از هر کاری با یک متخصص اورولوژی مشورت نمایید.


برچسب ها : روغن خراطین , تلویزیون سری M سامسونگ
+ نوشته شده در چهارشنبه 7 شهريور 1397ساعت 16:33 توسط خلیل | تعداد بازدید : 9

تدارک جشن‌های ۲۵۰۰ ساله شاهنشاهی ایران در تهران

در جریان تدارک جشن‌های ۲۵۰۰ ساله شاهنشاهی ایران، طرح نماد طراحی سایت تهران به مسابقه گذاشته شد؛ برندهٔ مسابقه، حسین امانت، در نهایت برج شهیاد (آزادی) را طراحی کرد؛ برجی که از برج‌های معروف دنیا به حساب می‌آید.[۵۶] همچنین از منشور کوروش بزرگ، نخستین نوشتار حقوق بشری جهان، برای نخستین‌بار در برج شهیاد پرده‌برداری شد.[۵۷]

تأسیس دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی متعدد در این دوران توانست اوضاع آموزشی تهران را بسیار بهتر کند.[۵۸][۵۹] برای دادن وجههٔ ورزشی بهتر به پایتخت نیز، مجموعه ورزشی آریامهر (آزادی) در ۱۰ شهریور ۱۳۵۳ و همزمان با بازی‌های آسیایی تهران افتتاح شد.[۶۰] بازی‌های آسیایی تهران (۱۹۷۴)، به عنوان نخستین رویداد بین‌المللی مهم ورزشی در تهران برگزار شد؛ همچنین این برای نخستین‌بار بود که بازی‌های آسیایی در خاورمیانه برگزار می‌شد و ورزشگاه آریامهر (آزادی) به عنوان یکی از بزرگ‌ترین ورزشگاه‌های جهان، میزبان اصلی این بازی‌ها بود.[۶۰][۶۱][


برچسب ها : جشن های 2500 ساله تهران , طراحی سایت تهران , تلویزیون سری M سامسونگ
+ نوشته شده در دوشنبه 15 مرداد 1397ساعت 18:51 توسط خلیل تلویزیون سری M سامسونگ یخچال و فریزر | | تعداد بازدید : 9

طراحی سایت ارزان در اراک کلان شهر بزرگ

این برنامه اجرا شود ؟ آیا اساسا شرایط لازم برای اجرای کامل این برنامه وجود

دارد یا خیر ؟ ( به عنوان مثال ممکن است قرار دادن متنی به عنوان متن اصلی شرکت در صفحه اول بیشترین اهمیت را داشته باشد اما این متن آماده نبوده و مشخص نباشد چه زمان این مطلب آماده خواهد شد ) . در دومین گام شما میبایست از در دسترس بودن منابع انسانی و ... کسب اطلاع نمائید ، برای مثال ممکن است شما نیازمند استفاده از یک فایل فلش در یکی

از قسمت های سایت باشید و یا قصد استفاده از چند تصویر گرافیکی در بخش های مختلف داشته باشید ، حال اگر توسعه دهنده فلش و یا گرافیست در دسترس نباشند شما باید برای به تعویق

افتادن این برنامه اقدام کرده و برنامه بعدی خود را طبق لیست شروع نمائید. انعطاف پذیر باشید و بدانید که اگر یک برنامه در حال حاضر قابل اجرا شدن نیست دنیا به آخر نرسیده و با جدیت به دنبال اجرای سایر برنامه ها باشید ، بسیاری از افراد تصور میکنند اگر به عنوان مثال برنامه شماره یک ، دو ، سه و چهار را به ترتیب اولویت پیش رو داشته باشند و پس از اتمام برنامه شماره یک ،

برنامه شماره دو قابل اجرا شدن نبود میبایست دست از فعالیت بکشند و منتظر مهیا شدن شرایط برای اجرای این برنامه شوند اما توصیه ما به شما اجرای برنامه شماره سه میباشد زیرا بدین

ترتیب شما هیچگونه زمانی را هدر نداده و از وقت خود به صورت بهینه استفاده نموده اید. اجازه ندهید که برنامه ریزی نامناسب در یک بخش ، سایر بخش ها و اولویت هایتان را دچار آسیب نماید.

خدمات طراحی سایت ارزان و طراحی وب سایت حرفه ای با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت توسط شرکت طراحی سایت ایفانت برای اولین بار در ایران ارائه می شود.

دامنه سایت و مسائل مربوط به تمدید آن

در دنیای امروز با توجه به پیشرفت های بسیار زیادی که در زمینه های مختلف ارتباطاتی صورت گرفته است تقریبا بسیاری از کاربران دنیای اینترنت نسبت به هاست و دامنه اطلاعاتی هرچند کم ، داشته و تا حدی با مفهوم هاست و دامنه آشنایی دارند اما هنوز هستند برخی

کاربران تازه وارد و یا کاربرانی که در زمینه اینترنت اطلاعات کمی داشته و نسبت به مفاهیم هاست و دامنه هیچگونه اطلاعاتی در اختیار ندارند. برای این افراد اولین سوالی که پیش خواهد

آمد این است که دامنه به چه چیزی گفته میشود ؟ یا به عبارتی ساده تر اولین سوال در ذهن این افراد عبارت است از : دامنه چیست؟ دامنه به آدرس سایت گفته میشود که از دو بخش

تشکیل شده است ، نام دامنه و پسوند . برای مثال آدرس وب سایت ما را در نظر بگیرید ، efanet نام دامنه ما و پسوند آن ir میباشد.


اما باز سوال اینجاست که دامنه مناسب چه ویژگی هایی داراست ؟ قطعا یکی از اساسی ترین و مهمترین ویژگی های یک دامنه خوب ، تناسب آن با نوع فعالیت شرکت و همچنین اهداف شرکت شما میباشد . یکی دیگر از برجسته ترین خصوصیت های یک دامنه مناسب

کوتاه و کلیدی بودن آن است بدین مفهوم که نام انتخابی شما اولا کوتاه باشد دوما در زمینه کاری شما کلمه ای کلیدی باشد.


+ نوشته شده در چهارشنبه 25 بهمن 1396ساعت 18:20 توسط خلیل تلویزیون سری M سامسونگ یخچال و فریزر | | تعداد بازدید : 19

طراحی سایت گران یا با قیمت بالا

ویژگی های محتوای بهینه برای گوگل

مطلب شما باید از فونتی خوانا و کاربرپسند برخودار بوده و از نظر نگارشی و اشتباهات تایپی و املایی وضعیت قابل قبولی داشته باشد تا اصول کاربرپسندی را رعایت نماید . در نوشتن مطلب خود حتما از تگ H1 ( هدینگ ) استفاده نمائید به خصوص برای عنوان مطلب خود .

در متون خود حتما از تصاویر استفاده نمایید و برای تصاویر نیز از خصوصیت های تگ آلت استفاده نمائید. درکنار استفاده از کلمات کلیدی مناسب از متاتگ نیز به نحو احسن استفاده نمائید. کلمات کلیدی مناسب همچنین سایر مطالبط مرتبط که از قبل تولید کرده اید را به سایت خودتان لینک کرده و یا لینک آنها را قرار دهید. به یاد داشته باشید که گوگل به متون طولانی و بلند علاقه فراوانی داشته و خزنده های آن عاشق متون طولانی میباشند

یک نمونه متن بهینه برای گوگل

متن صفحه اصلی و پرهیز از محتوای تکراری,محتوای تکراری


محتوا های تکراری به روش های زیر به وجود می آیند :
کپی کردن مطالب از سایت های دیگر
آدرس های تکراری برای یک مطلب
داشتن نسخه موبایل در شرایطی که از آدرس های یکسان با سایت اصلی برخودار نباشد
راه حل :
بهترین راه حل این مسئله ریدایرکت کردن آدرس ها درون فایل .htaccess میباشد.
دستور ریدایرکت :
Redirect 301 /olddir/old.html
Time on page – Page view – bounce rate

یکی از مسائلی که امروزه برای گوگل بسیار مهم میباشد میزان ماندگاری کاربران در سایت میباشد . امروزه برای گوگل میزان گردش کاربران در سایت نیز بسیار مهم است و ترجیح میدهد هنگامی که کاربری وارد سایت شما شد در صفحات مختلف آن گردش

داشته و صفحات مختلف سایتتان را بازدید نماید . این گردش در سایت شما هرچه بیشتر صورت پذیرد برای شما مفید تر خواهد بود زیرا اولا میزان ماندگاری در سایت را کاملا افزایش میدهد ،

دوما میزان گردش در سایت افزایش یافته که در نتیجه منجر به کاهش فرار از سایت خواهد شد و به عبارتی تمام امتیازات مثبتی که گوگل برای این مبحث در نظر گرفته را بدست خواهید آورد. منظور از فرار از سایت این است که کاربری که وارد سایت شما شده است فورا سایت شما را ترک ننماید

خدمات طراحی سایت ارزان و طراحی وب سایت حرفه ای با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت توسط شرکت طراحی سایت ایفانت برای اولین بار در ایران ارائه می شود.

طراحی قالب سایت به صورت بهینه , طراحی قالب بهینه
یکی از اساسی ترین و مهمترین بخش های طراحی سایت مبحث طراحی قالب میباشد . بسیاری از صاحبان کسب و کارهای آنلاین تصور میکنند قالب وب سایت تنها برای ظاهر سایت مفید است و باید به گونه ای طراحی گردد که قدرت جذب بازدیدکننده را داشته باشد

و به عبارتی زیبا باشد ، اصولا صاحبان کسب و کارهای آنلاین به مسائل جانبی در طراحی قالب توجهی نمیکنند که یکی از این مسائل بهینه بودن قالب وب سایت از نظر سرعت بارگذاری و امکانات است.


در این مقاله قصد داریم شما را با اصلی ترین اصول برای طراحی قالب یک سایت به صورت بهینه آشنا نمائیم. در هنگام طراحی سایت ، اولین مسئله ای که با آن برخورد خواهید داشت بدون شک طراحی قالب است ، قالب سایت شما تاثیر خوبی نیز در میزان سئو سایتتان خواهد داشت به همین دلیل از اهمیت بسیار زیادی برخودار است اما متاسفانه بسیاری از مدیران سایت ها به این مسئله توجهی نداشته و به همین دلیل در بسیاری از مواقع

شاهد طراحی سایت هایی هستیم که از نظر قالب اصلا بهینه نبوده اما از نظر ظاهر بسیار زیبا میباشند. زیبایی ظاهری قالب هیچ ایرادی نداشته بلکه بسیار مفید میباشد اما بهینه بودن یک قالب را نباید نادیده گرفت. در این مقاله به برخی از ویژگی های یک قالب بهینه اشاره خواهیم کرد.

+ نوشته شده در سه شنبه 24 بهمن 1396ساعت 13:32 توسط خلیل تلویزیون سری M سامسونگ یخچال و فریزر | | تعداد بازدید : 24

خب در درجه اول باید بگوییم


خب در درجه اول باید بگوییم که در ایران تقریبا هیچ فاکتور دقیقی برای قیمت
طراحی سایت وجود ندارد و بعضی از شرکت ها بدون در نظر گرفتن معیارهایتان به شما
قیمت میدهند.
در بعضی مقالات نوشته شده شرکت هایی که خدمات طراحی سایت ارزان میدهند به
کسب و کار شما آسیب میزنند و سایتهای بی ارزش به شما تحویل میدهند.این مقالات
معمولا توسط شرکت هایی ارائه می گردند که قیمتهای بالایی ارائه می کنند.
از طرف دیگری من دیده ام مقالاتی هستند که شرکتهایی که قیمت بالا ارائه میکنند
را بی انصاف و ... معرفی میکنند.این مقالات معمولا از شرکتهایی که قیمت های پایین
تری ارائه می کنند منتشر می گردد.
من کاری به این موضوع ندارم که این روند تخریب شرکت ها اصلا کار دستی نیست و این
به خود آنها مربوط می شود و سلیقه ای است.
مساله اینجاست که مردم واقعا در برابر این همه اختلاف قیمت و این مباحث که شرکت
ها همدیگر را متهم میکنند سردرگم میشوند. بنده معتقدم در واقع هیچ یک ملاک بر بد
بودن شرکت دیگری نیست.
خب پس حال خریداران چه کنند ؟
معیارهای قیمت گذاری در طراحی سایت

+ نوشته شده در سه شنبه 24 بهمن 1396ساعت 13:03 توسط خلیل تلویزیون سری M سامسونگ یخچال و فریزر | | تعداد بازدید : 23

استراتژی محتوا بررسی


استراتژی محتوا بررسی رفتارهای مخاطبین برای کشف علایق مخاطبین
استراتژی محتوا بررسی چشم انداز های شرکت
استراتژی محتوا تعیین کاربران هدف
استراتژی محتوا کشف موضوعات و کلمات مورد علاقه کاربران هدف
استراتژی محتوا طبقه بندی اطلاعات
استراتژی محتوا بررسی عوامل موفقیت و یا شکست رقبا
استراتژی محتوا اکنون که ویژگی های استراتژی محتوا را به خوبی میدانیم ، باید چه
کنیم؟
استراتژی محتوادر اولین قدم شما نیازمند این هستید که به درک درستی از ماهیت
کاری مجموعه خود برسید. هنگامی که به چنین درک درستی برسید ، میتوانید نسبت به
تشخیص موارد مورد علاقه مخاطبین خود اقدام نماید. پس از تشخیص علایق مخاطبین ، زمان
آن است که بر اساس چشم اندازهایی که میخواهید در آینده به آن دست پیدا کنید ،
کاربران هدف خود را مشخص کنید. کاربران هدف درواقع افرادی هستند که شما میخواهید
محتوای خود را به آنها ارائه دهید پس اکنون نیازمند این هستنید که بدانید میخواهید
چه نوع محتوایی را تولید کنید ، میخواهید این محتوا را چه زمانی منتشر کنید ، به چه
میزان و البته با چه هدفی.

+ نوشته شده در دوشنبه 9 بهمن 1396ساعت 10:53 توسط خلیل تلویزیون سری M سامسونگ یخچال و فریزر | | تعداد بازدید : 10